Olbud I sp. z o.o.
ul.
3 maja 10/16
05-800 Pruszków
https://olbud1.pl
tel.  +48 785 466 046 
email: biuro@olbud1.pl

Kontakt

Napisz do nas

wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

All Right Reserved to Olbud I

© 2019

Żółwin - Słoneczna II

 

 

Adres:  Żółwin, ul. Słoneczna

 

Zakończenie inwestycji:   III kwartał 2023

 

Finansowanie inwestycji:   Rachunek powierniczy

 

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej z niezwykle atrakcyjnym układem funkcjonalnym. Bryłę przykrytą dachem dwuspadowym ozdobiono białym i szarym tynkiem oraz okładzinami drewnianymi. Całość dopełnia blachodachówka oraz stolarka okienna w odcieniach szarości. Z tyłu domu zaprojektowano balkon, który równocześnie zabezpiecza przed opadami znajdujący się pod nim taras.


Na parterze znajduje się przestronny salon z jadalnią, praktyczna kuchnia oraz spiżarnia. To elementy niezbędne do tworzenia domowej atmosfery. Warto zwrócić także uwagę na okna, które ze względu na rozmiary gwarantują znakomite doświetlenie pomieszczeń. Z salonu można wyjść na słoneczny taras zachęcający do spędzania wolnego czasu z rodziną i przyjaciółmi. Projektanci zadbali również o dodatkowy pokój gościnny oraz niewielką łazienkę z prysznicem. W części technicznej budynku znajduje się również kotłownia.


Na poddaszu zaprojektowano wygodną strefę prywatną. Znajduje się tutaj łazienka, trzy pokoje oraz sypialnia rodziców. Wszystko praktycznie przemyślane, a każdy metr wykorzystany.


Budynek ogrzewany przy pomocy nowoczesnej pompy ciepła, a zamiast tradycyjnej wentylacji jest rekuperacja. Poddasze, jak i fundamenty ocieplone są pianą PUR, co zwiększa komfort użytkowania i zmniejsza rachunki za ogrzewanie. 

<<< Powrót